.

.

LUOKANGFAN LLKKFF Компјутерски Мрежи Производи 10m CAT6 Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе RJ45 (Црна) Мрежа Додаток (Боја : Црна)

LUOKANGFAN LLKKFF Компјутерски Мрежи Производи 10m CAT6 Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе RJ45 (Црна) Мрежа

DEN 391.92

Количина на стоки
Достапно

Вмрежување додаток резерви.Поддршка plug and play, удобен за користење.Дизајниран за мрежни адаптери, центри, прекинувачи, рутери, DSL/Кабелски модеми, печ панели и други компјутерски мрежи апликации.Висок квалитет со разумна цена.Цел точната должина сакате. 1. Овој Висок квалитет, ниска профил мачка 6 мрежата кабел е идеален за gigabit конекции.2. Бакар-кабел овозможува брзини до 1000 Mbps и неговата ниска профил дизајн им овозможува на него да се работи под подови или теписи лесно како кабелот е само над 1.4 mm во висина.3. Cat6 UTP рамен мрежен кабел со украсениот RJ45 завршува само 1.4 mm дебели и 6mm широк.4. Овој стан долго patch кабли се најмногу задоволни со било заптивка тип (во стан, куќа, канцеларија),лесно да се погодни за tightest простори. 5. Поддршка Gigabit 1000 BASE-T, 100 BASE-T, 10 БАЗА-Т,-со голема брзина за пренос на податоци.6. Cat6 кабел со голема брзина етернет кабел се користи за Компјутери, компјутерски сервери, принтери, рутери, switch кутии, мрежа медија плеери, NAS, Vo IP телефони, По уреди, и други.

Карактеристики на понудата

Слични понуди