.

.

Linzhou Samsung Галакси A02/M02 Кожа Прекривачот Заштитни Случај Магнетни Застане На Функцијата Мобилен Телефон Случај Темно Зелена

Linzhou Samsung Галакси A02/M02 Кожа Прекривачот Заштитни Случај Магнетни Застане На Функцијата Мобилен Телефон Случај Темно Зелена

DEN 274.56

Количина на стоки
Достапно

Совршена заштита : мобилен телефон случај за Samsung Галакси A02/M02 е направен од faux кожа која го штити вашиот телефон во сите правци и се спречува оштетување на мобилен телефон, поради судири.Модерен паричник – содржи картичка слотови и паричник.Тоа може да се користи за извршување банкарски картички и мал износ на пари.Мобилниот телефон случај е поврзан со магнетни затворање.Тоа може да биде лесно да се отвори за време на употребата, што е удобен и сигурен.Носител на функција : со стабилна поддршка функција, тоа е погоден за гледање филмови или видео разговор во слободното време.Практична настава : благодарение на прецизниот дизајн, лесен пристап до напојување, волумен и сите пристаништа, копчиња и функции кои ви даваат пријатно искуство.Customer service : Ако имате било какви проблеми по купувањето на производот, ве молиме ги споделите со нас преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Linzhou.Погоден за Samsung Галакси A02/M02 флип тип заштитни случај.Шевовите усвојување на таписерии и убава форма.Мобилниот телефон случај е stitched на врвот и се наредени со мека faux кожа.Обрнете посебно внимание за чистење на зглобовите, cutouts, мекост и плоштадите за време на обработката.Овие се види случаи се направени од високо-квалитетна кожа, материјал е силен и издржлив и може да се користи за долго време.Школка дизајн со парични средства и кредитна картичка во држачот ви овозможува да се одржи на банкарска картичка и вашиот мобилен телефон за да го направат вашиот живот полесно.Мулти-агол на зумирање екран функција, лесно да се види филмови, читајте информации, видео разговор, итн.Посебни магнетно копче дизајн е повеќе елегантен и префинет.Пакување : Samsung Galaxy A02/M02 кожа случај.

Карактеристики на понудата

Слични понуди