.

.

Супер Работи Автомобил Акрилик 3D Светилка 7 Промена на Бојата Ноќ Светлина Бебе Подароци LED USB Маса светилка Атмосфера Оркестарот на Сувенири Далечински Управувач 1

Супер Работи Автомобил Акрилик 3D Светилка 7 Промена на Бојата Ноќ Светлина Бебе Подароци LED USB Маса светилка Атмосфера Оркестарот

DEN 650.40

Количина на стоки
Достапно

【3d Ноќта светла подарок】 Ограничен ноќ светлина !ние препорачуваме да се купи.Ограничен ноќ светлина!( пребарување на Asin B08 GK5 QGPB и B08 GZ7 LG76) овие предмети се испраќаат од САД брза испорака andd Ограничен ноќ светлина !. 【3d Ноќта светла подарок】Моќ на потрошувачите : 0.012 kw.h/24 часа. *LED Живот : до 50.000 часа. *3 D Илузија Плоча Само 4mm дебели. *USB кабел должина : 0.8 М *Производ Тежина : 300g. 【3d Ноќта светла подарок】База Материјал : ABS Пластика.Светлината Водич Плоча Материјал : Акрил.Процесот На : Ласерско Гравирање.Моќта на Владата : USB/Батерија (Батерија, не се вклучени). 【3d Ноќта светла подарок】Ноќ светла за деца, девојки, момчиња, бебе, жени.Широко се користи во различни средина, како декоративни светилки за дома, спална соба, детска соба, дневна соба, бар, продавница, Кафуле, ресторан, забава, клуб и насекаде каде што сакате.Или како подарок идеи или gadgets, за деца, девојки, момчиња, бебе, жени,божиќ роденден. 【3d Ноќта светла подарок】ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : ●ве Молиме да го отстраните површината заштитна фолија пред да го користите. ●За да се избегне оставање отпечаток на акрилик панел површина, ве молам само да се држат одбор на работ наместо на предната страна.Спецификации : Предмет Тип : 3 D LED Ноќ Light Base Материјал : ABS Plastic Light Водич Плоча Материјал : Acrylic Process : Ласерски Engraving Power Режим : USB/Батерија (Батерија, не се вклучени) Влезен Напон : DC5 VLight Извор : LEDLight Боја : 7 Шарени Промена или 16 Шарени Change Light Шема : Стереоскопски 3 D Слика(Како што Сликите Покажуваат)Напојување : USB Powered Switch Режим : Допир на копчињата / Допир Switch+Далечински controller Product напон : 5 VProduct моќ : 3 W Пакет се Вклучени : 1 x Акрилик Plate1 x Base1 x USB Cable1 x англиски Instructionsor1 x Акрилик Plate1 x Base1 x USB Cable1 x Далечински controller1 x англиски Инструкции.

Карактеристики на понудата

Слични понуди