.

.

Радувај се Себе си во Господ Винил Библијата Стих Ѕид Налепница Џошуа Псалм Ѕид Уметност Инспиративни Цитати и Велејќи Дома Декор Mural Налепница (AY1811 Радост Господ 42

Радувај се Себе си во Господ Винил Библијата Стих Ѕид Налепница Џошуа Псалм Ѕид Уметност Инспиративни Цитати и Велејќи Дома Декор

DEN 429.60

Количина на стоки
Достапно

*Оваа Производи големина 42x118cm (библијата decal, инспиративни библијата ѕид decals, библијата стих винил налепници, библијата стих биро оркестарот, библијата стих ѕид налепници, исус оркестарот, кафе и исус налепница) ,Сликата може да не ја одразуваат вистинската големина.Тоа се направи поголем за прикажување на цел.Тоа ви помага да се види на сите детали. *Нашите (ѕид налепница библиски стих, ѕид decal библиски цитати, ѕид decal библијата, ѕид налепници библиски цитати, исус декор, исус ѕид налепница, библиски цитат ѕид налепници) е Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен ,отстранлив,нема штета или на штета на пејст површината. * Нашите (библиски цитати ѕид оркестарот налепници, големи библијата стих ѕид decal, библијата писмото ѕид налепници, ѕид налепници библијата, исус сака мене ѕид decal, исус христос оркестарот, библиски цитат ѕид decals, библиски цитат decal) Можат да се применат на било каква мазна површина, како на пример ѕид,стаклена врата, прозорец панелот, ова decal одговараат за Деца ,Тинејџери момчиња , Тинејџерски девојки ,момчиња спалната соба и да игра соба. *Нашите (библијата украси за училницата, обновливи налепница книга во библијата, исус христос decal, библијата стих ѕид оркестарот налепници, јас го сакам исус налепница за кола, библијата ѕид уметност налепници, христос воскресна оркестарот)се лесно пренослив сепак, НЕ се обновливи.Па Кога ќе се држи се подготват сите алатки и да ги преземат најголемите пациенти , ако неговата голема точка, можеби ќе треба две лица помогне!.За нашите decals : 1.Ѕидот Decal исто Така знаеме како вол оркестарот , ѕид налепница , ѕид тетоважа ,е Здрав и економија декорација начин на вашиот дом ,ако не е како можете да се отстрани во било кое време и да се купи нов , ѕидот оркестарот налепници многу одговараат за babys ,за деца , за тинејџерски момчиња , за тинејџерски девојки , за расадник и за сите возрасни , имаме спална соба оркестарот налепница , дневна соба оркестарот налепница , канцеларија оркестарот налепница ,кујна оркестарот налепница и деца налепници , сите видови на ѕид оркестарот можете да најдете од нашата продавница ! 2.Нашите decals се умре сече - не печатени, така што тие не содржат позадина (јасно или на друг начин).Ѕидот или површина ќе се применуваат на decal да ќе биде позадината. 3. Слика може да не ја одразуваат вистинската големина.Тоа е Дигитален пример за прикажување цел.Да се направи decal ви одговара простор 100% треба да мерка на вашиот простор 4. Ние користиме високо квалитетни мат винил која изгледа како да се наслика откако се применува на ѕидот и не-токсични , заштита на животната средина. 5. Нашите decals ќе се придржуваат до скоро било мазна површина како ѕид , стакло , пластика , дрво и др и малку текстура ѕидови. 6. Ѕидот Винил Decals се лесно пренослив сепак, НЕ се обновливи. 7. Decal бои може да се разликува малку од бои на екранот на вашиот компјутер.

Карактеристики на понудата

Слични понуди