.

.

5-Ниво Жица Shelving Единица Чување Полиците Тешки Метали Полица 24L x 14W x 60H Комунални Челик Организатор Рек NSF Гаража Shelving со Израмнување на Нозе Кујна, Гаража, Тоалет, Пе?

5-Ниво Жица Shelving Единица Чување Полиците Тешки Метали Полица 24L x 14W x 60H Комунални Челик Организатор Рек NSF Гаража Shelving

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

♛【ЗДРАВ ИЗГРАДБА】чување полиците може да се одржи до 750 кг тежина.Жица shelving единица користат трајни челична конструкција, и да се спротивстави на нечистотија израстоци и корозија.На метал полица со здрав мислења и жица meshes им овозможат на единицата за да се одржи до 150 кг на рамномерно распоредени тежина.Метал полица чување полиците жица shelving единица. ♛【ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ】жица shelving единица има многу простор за складирање.Алатки, книги,облека,торба, мали апарати, кујна suppliesand или нешто што би сакале да го задржи организиран и достапни за да може да биде ставен на овој чување полиците.На метал полица не заземаат премногу простор, но тоа може да создаде повеќе дополнителен простор.Жица shelving единица чување полиците метал полица. ♛【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】Овој метал полица е погоден за широк спектар на апликации.Можете да ја користите оваа чување полиците во различни места, како што се бања, кујна гаража за статистика.И жица shelving единица имаат чисти изглед со современите добро изгледа дека ќе се убаво се дополнуваат околните оркестарот.Жица shelving единица чување полиците метал полица. ♛【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】Нема алатки потребни за инсталација на чување полиците, едноставно snap клипови на мислења на фиксна висина, а потоа лизгајте го метал полицата надолу мислења додека тие цврсто остатокот на клипови, вие само треба да поминат 10 минути да се инсталира жица shelving единица.Метал полица чување полиците жица shelving единица. ♛【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Оваа жица shelving единица е NSF наведени.На метал полица црна прав-слој заврши природно натпревари повеќето бои и дизајн шеми, совршен за кујна, гаража, бања, дневна соба, канцеларија и повеќе.И ако имате било каков проблем со чување полиците, ве молиме да стапите во контакт со нас.Жица shelving единица метал полица чување полиците. 5-Полица Жица Shelving Единица Чување Полиците со Израмнување на Нозете Тенок Трајни Тешки Метали Shelving за Гаража, Кујна, Дневна Соба, Купатило☼Супериорен Материјал : √складирање полица е направен од висок квалитет на метал обезбедува исклучителна цврстина и стабилност. √Жица shelving единица имаат чисти изглед со современите добро изгледа дека ќе се убаво се дополнуваат околните оркестарот.√Оваа тешка должност гаража shelving може да се одржи до 750lbs.√Црна прав-слој може заштита на жица shelving единицата од било вода и ' рѓа.и тоа е лесно да се чисти.☼User-friendly Дизајн : √Нема алатки потребни за да ги инсталирате, можете да ги инсталирате жица shelving во рок од 10 минути.√Ова е стандарден полица, секој кат е на иста висина, и може да се стави многу работи.☼Повеќенаменски : Погоден слика да се стави во вашата кујна, подрум, гаража, канцеларија, дневна соба, спална соба, бања, и други површина.● Продавница вашата кујна опрема едноставно со 5 полиците на просторот.Има многу простор за над-големина crock садови, садови и тави.Или употреба во провизии за чување на тешки лименки, тегли, како и други предмети. ● Елиминира нередот на неуредна гаража со Dkeli е тешка должност shelving.Челичната конструкција и израмнување на нозе значи овие сталажи се подготвени да работат. ☼Спецификација на производот : - NSF Заверена - Материјал : Висок квалитет трајни метал - Димензија : 24"x14"x60"(Dxšxv)- Капацитет : 150 килограми по полица; Вкупно 750 Lbs - Пакет Вклучуваат:1 x Жица shelving единица, 1 x Инструкции, 1 x Гаранција Cart Note : 1.Брза Испорака : Нашиот производ брод од НАС, и ние ќе трае 2-5 дена за испорака.2.Ако Не Сте Задоволни со Нашите Производи, ве Молиме да ги Споделите со Нас.Ние Ќе го Реши секој Проблем за Вас во Секое Време.Вашето Задоволство е Нашиот Главен Приоритет.

Карактеристики на понудата

Слични понуди