.

.

Betued Пластични Организатор Контејнер за Складирање Кутија, 36 Мрежи Пластичен Накит Прилагодливи Кутија Монтажни Организатор Складирање Случај за Монистра Уметнос

Betued Пластични Организатор Контејнер за Складирање Кутија, 36 Мрежи Пластичен Накит Прилагодливи Кутија Монтажни Организатор Складирање

DEN 352.56

Количина на стоки
Достапно

ПРИЛАГОДЛИВИ МРЕЖА : мрежа може да се пресели да се создаде прегради големина за да одговара на индивидуалните потреби, совршен за чување на прстени, обетки, ѓердани и други мини накит.ДОБАР УПОТРЕБА : 36 мрежи јасно тешко пластична кутија организатор, едноставен и практичен.Прашина-доказ покритие за лесно прикажување на содржината во кутијата.Најдете она што го сакате на прв поглед.СКЛАДИРАЊЕ на ВАШИТЕ МАТЕРИЈАЛИ : Овие 36 оддел монистра организатор чување на кутии се доволно големи за да се одржи вашите резерви, но сепак доволно мала за да патуваат со вас, доволно мрежи за чување на различни мали резерви во една посета.СКЛАДИРАЊЕ на ВАШИТЕ МАТЕРИЈАЛИ : Овие 36 оддел монистра организатор чување на кутии се доволно големи за да се одржи вашите резерви, но сепак доволно мала за да патуваат со вас, доволно мрежи за чување на различни мали резерви во една посета.ЗА ПОДАРОЦИ : Пластични Организатор Контејнер за Складирање Кутија е убавината и практични складирање кутија.Добри подароци за девојки и жени да се користат како накит, кутии, за децата да го користат како рок колекција кутии. 36-мрежи складирање кутија - Погоден за чување на накит, завртки, навртки, мали компоненти, помине уметност алатка, итн.Направени од премиум PP материјал, тоа е не-токсични, отпорни и се отпорни.Практична & компактен - чувајте ги вашите објекти уредни и чисти.Тој е дизајниран со бесење прстен, што го прави лесен за носење заедно.

Карактеристики на понудата

  :
Material:
PP
Optional Color:
1 White, 2 Pink, 3 Blue, 4 Orange
Size:
Approx. 27.5 * 17.5 * 4.5cm / 10.83 * 6.89 * 1.77inch
Weight:
277g
Type:
Storage Boxes
Package List:
1 *  Storage Box :

Слични понуди