.

.

Ноќта на вештерките Пајажина Играчка Складирање Корпа за бебе соба, Playroom, Деца, Куче Играчки, Големи Расклопна Ткаенина Организатор Корпа за Кујна, Детска Играчка, ?

Ноќта на вештерките Пајажина Играчка Складирање Корпа за бебе соба, Playroom, Деца, Куче Играчки, Големи Расклопна Ткаенина Организатор

DEN 647.76

Количина на стоки
Достапно

Симпатична печатење е погодна за момчиња или девојчиња.Широк и рамен дното овозможува складирање кошница да застане stably и ќе не нула вашиот висок квалитет на подот и мебел кога се движат.Како професионална производителот на почетниот чување на кутии, "Running Bear" е посветена на дизајнирање убава и издржливи складирање кошеви за неколку години.Ве молиме имајте во предвид : ткаенина складирање кошница не може да биде машина за измиени. 【ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ】 "Running Bear" е професионална производител на почетниот складирање кутија и на организаторите.Голем капацитет за складирање кутија може да се сместат деца' играчки, куче играчки, книги, облека, крпи, прекривки и сл.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ако имате било какви прашања во врска со оваа ткаенина играчка складирање кошница, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.На дебел памук јаже се справи со не е лесно да се сфати и да се чувствува удобно, кој е погоден за вас да се движат во различни соби. дното областа на играчка складирање кошница е голем и рамно, обезбедува цврст стисок. 【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија】 телото на чување кошница не е скелет и количка.Голем складирање кошница може да се сместат играчки, книги, канцелариски материјал, облека, крпи, прекривки, и дребулии.Печати на враќање превозот етикета. 【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】 големината на ткаенина складирање кошница е за 20" Кол x 14" H.Мултифункционален складирање кошница На количка за ткаени складирање кошница може да се користи во секоја соба од куќата, како што се спална соба, дневна соба, детската соба, игра соба, апартман, дом, итн.

Карактеристики на понудата

Слични понуди