.

.

Veracco Тоа Е Мојот Валкани 30 Години Thirth Роденденски Подарок За Валкани Триесет Партија Услуги Украси Тенок Може Да Coolie Носител (Црно/Бело, 12)

Veracco Тоа Е Мојот Валкани 30 Години Thirth Роденденски Подарок За Валкани Триесет Партија Услуги Украси Тенок Може Да Coolie Носител

DEN 527.52

Количина на стоки
Достапно

ПРЕМИУМ ПЕНА COLLAPSIPLE МОЖЕ ДА ЛАДИЛНИЦИ.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Полиуретан пена материјал што ја задржува пијалоци ладно или топло.Holdsstandard 12 оз лименки или 12-16 оз шишиња.ДЕТАЛИ : Двоен двострано печатење.Набори станот за лесни за складирање.Машина перат.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Прави за неверојатно и внимателен подарок или партија корист!.Овие се совршен партија услуги за 30-тиот Роденден или дури и како подарок за нова 30 години!Држете мраз ладно пиво и газирани пијалоци лименки без добивање на вашите раце влажно и ладно.Можат да Ладилници заврши околу лименки и го задржува пијат кул за подолго време.

Карактеристики на понудата

Слични понуди