.

.

Винил Ѕид Decal Налепница : Две Лозници Слика Спални Бања Дневна Соба Слика Уметност Кора & Стап Mural Големина: 8 Инчи X 20 Инчи - 22 Бои

Винил Ѕид Decal Налепница : Две Лозници Слика Спални Бања Дневна Соба Слика Уметност Кора & Стап Mural Големина: 8 Инчи X 20 Инчи

DEN 312.00

Количина на стоки
Достапно

 100% Пари Гаранција за враќање – Ние се засноваат на идејата да се биде најдобар во "Услуга за Клиентите", "Квалитет на Производ" и да има "Креативни Уникатен & Различни Дизајни" да им понуди на клиентите.Ние мислиме дека, доказ е во пудинг, како што видовме, во просек 5 ѕвезди на повеќе од 7 години.Ако не сте 100% задоволни со вашиот избор и начинот на кој таа изгледа на вашиот ѕид само ги споделите со нас и ние ќе рефундирање на вашите пари назад.Дизајн Инфо – Нашиот дизајн мерења се во инчи и изјави на крајот на титулата "Висина" потоа "Ширина".Ве молиме да се свесни дека сликата не ја претставуваат вистинската големина на decal и е само пример и може да се појават поголеми.Бојата на decal е бојата на сликата.Она што Нè Прави Различни - Нашите decals се со гордост се направени во сад со највисок квалитет на Винил направени за да цел и обично се испраќаат во истиот ден на подредување или не подоцна од следниот работен Ден.Ние брод на нашата decals во безбеден и здрав цевка со лесно да се следат инструкциите, за тоа како да се применуваат decal на било тешко и рамна површина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди