.

.

Јас-HONVA за Галакси S10E Случај Shockproof Прашина/Капка Доказ 3-Слој со Полно Тело за Заштита на [Без Екран Заштитник] Солиден Тешки Трајни Покрие Случај за Samsung Галакси S10E, Ц

Јас-HONVA за Галакси S10E Случај Shockproof Прашина/Капка Доказ 3-Слој со Полно Тело за Заштита на [Без Екран Заштитник] Солиден

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy S10 E, ве молиме внимание овој случај без екран заштитник.Прецизност Дизајн : Неверојатни монтажни 3 во 1 дизајн, изработени од високо-одделение Силиконски и PC поликарбонат.Целосна Заштита : Пад заштита, гребење и прашина заштита, shockproof заштитете го вашиот Галаксија S10 E од капки, валкани и дневни авантури.Со овој случај,вашиот нов телефон би можел да преживее од било есен.Екран & Камера Заштита : Одликувајќи се со Покрена пред работ усните и леќа усните, паметен телефон случај покрие нуди силна заштита за екранот на телефонот & леќи на камерата кога падна и се во секојдневна облека.Прецизни Cutouts : широк точни cutouts и одговорно притиснете копчињата направи тоа лесно да се добие пристап до сите пристаништа, камери, што зборуваат и mics и другите функции на вашиот телефон.Едноставен и лесен.јас-Honva Тешки Заштита Серија Случај за Samsung Галакси S10 E се Грижи помалку, додека сте на работа, adventuring во која живеат и кога ќе се брани вашиот уред од капки, нечистотија и инциденти.Новиот i-Honva Тешки Заштита Серија Случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S10 E.Комбинирање на цврста внатрешна школка со еластични надворешниот slicone маска, Тешки Заштита Серија deflects акција и несреќи кои доаѓаат на твојот начин секој ден да се Откажат за Заштита на Тешки Заштита Серија е вашиот телефон е првата линија на одбрана против паѓа, паѓа, влијанија и суровиот свет надвор Прашина Заштита Порта приклучоци за заклучување од прашина, нечистотија и валкано, па вашиот уред останува чиста и остатоци слободни Мулти-Слој за Заштита на висок влијание поликарбонат школка и синтетички каучук надворешноста slicone се комбинираат за да го заштитите вашиот уред од абење и случајни несреќи Компатибилност Samsung Галакси S10 E.

Карактеристики на понудата

Слични понуди