.

.

Stansport Делукс Duffel Торба со Рамо, Рака

Stansport Делукс Duffel Торба со Рамо, Рака

DEN 816.72

Количина на стоки
Достапно

Оригинален стил црно платно воена duffel торба.Изработен од екстра тешки-должност памук платно и засилен на сите стрес поени за издржливост.Памук веб рамо, рака и засилен рачка за лесно носење.Топ вчитување со snap кука затворање за дополнителна безбедност. 36-инчен X 10-инчен X 10-инчен duffel перниче за патување, кампување, опрема, складирање и повеќе.Опис на производот Stansport Делукс Duffel Торба со Рамо, Рака е оригиналниот воена duffel торба.Оваа торба карактеристики екстра тешки-должност памук платно и стрес поени, кои се потврдени за дополнителна издржливост.На рамо, рака и да се справи се направени од памук webbing за удобност и лесен за носење.Ова врвот вчитување чантата, исто така, има предвремени кука затворање за дополнителна безбедност.Класичен дизајн, изградена на минатата и идеални за патување, кампување, складирање и повеќе.Од Производителот Stansport Делукс Црна Duffel Торба со Рамо, Рака е оригиналниот Воена duffel торба.Тоа е изработен од екстра тешки памук платно и засилен на сите стрес поени кои ќе ви помогнат таа трае со децении.На рамо, рака и да се справи е направен од памук веб за лесно носење.Тоа вклучува тешка категорија кука затворање.На Stansport Duffel Чантата е на тешки опрема кеса што може да го носат сите на вашите суштински работи, додека патуваат.Можете да ги зачувувате содржини на материјали и опремата во него.Оваа торба има G. I. воен стил, и е изградена од тешки-должност платно со засилен стрес поени.Тоа ќе треба многу да се носат оваа торба надолу и треба да трае со децении со правилна употреба и грижа.Карактеристики тешка категорија snap-кука затворање за дополнителна безбедност.За лесно носење оваа торба дојде со прикачен памук веб рамо, рака и засилен носат справи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди