.

.

Куче Измет Торба со Фармацевт Екстра Дебели и цврсти Куче Кеси за Измет Течење-доказ и ЕПИ Додаток на 18 ролни со 15 кеси се тркалаат по Куче Отпад Кеси Измет Торба Нос

Куче Измет Торба со Фармацевт Екстра Дебели и цврсти Куче Кеси за Измет Течење-доказ и ЕПИ Додаток на 18 ролни со 15 кеси се тркалаат

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

【СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ】Вклучува 270 зелена куче измет кеси со сина фармацевт.Акции и секогаш има многу ролни за рака. (18 ролни со 15 кеси по тек). 【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ】за Разлика од другите пет измет кеси кои му штетат на животната средина, нашиот трае многу пократко време ако тоа се впушта во отворена средина поради присуство на рециклиран материјал-ЕПИ додаток. 【ТРАЈНИ & ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ】Нашите тешки-должност измет кеси се 100% течење-доказ и направена од екстра-густа пластика со солза-отпорни шевовите.Никогаш не треба да се грижите за вашето куче отпад кеси расцепен кога ќе ги собереш на poo нагоре. 【ГОЛЕМИ ИЗМЕТ КЕСИ】Мерење 9 од 13 инчи (Lx W),миленичиња измет кеси се доволно големи за сите големини на кучиња и мачки.Секоја тек со димензии 1.18*2.36 инчи да ги собере сите стандардна големина поводник точење. 【СВЕЖО МИРИЗЛИВИ】Лаванда миризливи да им помогне на маската офанзива мириси по магнети.Материјал : Biodegradable ЕПИ material Size : 270 Кеси, 18 Rolls Color : Green Bag големина:9 x 13 inches Bag фармацевт големина : 3.74 x 1.97 x 1.97 inches Package големина : 4.06 x 4.06 x 5.04 inches Package тежина : 20.5 ounces Dispenser Вклучени:Yes No прашање шеташ вашето домашно милениче целиот блок или подигање по нив во паркот, треба милениче отпад кеси што нема да солза, rip, или нека сите знаат дека имаш големо изненадување во таму.Тогаш овој силен, издржлив, свежо миризливи куче измет торба е вашиот совршен опција.Вие само треба да уживаат во еден релаксирачки ден.Функција:Корисна Фармацевт-вклучени фармацевт, го прави лесно да се отстрани една кеса од ролна.Тоа исто така ги штити чуваат кеси од punctures и солзи.Сигурен Strengt-Направени од издржлив biodegradable ЕПИ материјал, кеси нудат сигурен сила, држење за раце, заштитени од секојдневниот магнети и минимизирање на смрдеата.МАСКА ХАОС-Нема повеќе cringing во одвратност.Нетранспарентно,лаванда миризливи, и убаво дизајниран, овие миленичиња отпад и кеси се направи подигање по четири нозе пријател помалку од кошмар.

Карактеристики на понудата

Слични понуди