.

.

Риба Резервоарот Почиста Аквариум Св Вакуум Чакал - Аквариум Риба Резервоарот Прирачник Св Вода Промена Песок, Перење Уред За Чистење Алатка

Риба Резервоарот Почиста Аквариум Св Вакуум Чакал - Аквариум Риба Резервоарот Прирачник Св Вода Промена Песок, Перење Уред За Чистење

DEN 1471.20

Количина на стоки
Достапно

3 во 1 функција, вода промена, песок, перење, риба стакло резервоарот стружење, мултифункционален и добар квалитет.Две секции од 40 CM транспарентен цевка, овозможувајќи ви лесно чистење на дното слоевита на риба резервоарот.Водата доводното има вграден 3 D филтерот за да се спречи мали риби или водни растенија од кои се вовлечени надвор.Удобен дренажа дизајн, лесно слободни рацете, дојде со водовод одредување клип, handsfree, удобен и практичен мали додатоци.Протокот на вредноста прекинувач, лесно прилагодување.Направени од носат материјали отпорни, издржлив и не е лесно да се оштети. 1. 3 во 1 функција, вода промена, песок, перење, риба стакло резервоарот стружење, мултифункционален и добар квалитет.2. Две секции од 40 CM транспарентен цевка, овозможувајќи ви лесно чистење на дното слоевита на риба резервоарот.3. Водата доводното има вграден 3 D филтерот за да се спречи мали риби или водни растенија од кои се вовлечени надвор.4. Удобен дренажа дизајн, лесно слободни рацете, дојде со водовод одредување клип, handsfree, удобен и практичен мали додатоци.5. Протокот на вредноста прекинувач, лесно прилагодување.Направени од носат материјали отпорни, издржлив и не е лесно да се оштети.Напомена : 1. Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.2. Кога транспорт на вода, позицијата на вода штекер мора да биде помал од позиција на водата доводното.

Карактеристики на понудата

Type:
Aquarium Fish Tank Manual Siphon Water Changer Kit
Include:
1 set(8pcs, as picture show)
Include:
1 set x Water Changer Kit :

Слични понуди