.

.

Houseuse Црна M8x60mm Машки Навој Завртка Тип на Ѕвезда Главата Стегање Knob Зафат

Houseuse Црна M8x60mm Машки Навој Завртка Тип на Ѕвезда Главата Стегање Knob Зафат

DEN 211.44

Количина на стоки
Достапно

Тежина : 45 G; Име на производ : Star главата knob.Главен материјал : пластика, метал; Пакет Содржина : 1 x Ѕвезда главата knob.Главната Боја : црно, Сребрен Тон; конец големина : 8 x 60mm/ М8 x 2.4"(D*l).Ѕвезда главата Кол : 38mm/ 1.5"; Вкупна висина : 86mm/ 3.4".Глава облик : 5 точка Ѕвезда; теренот : 1.25 mm.Одлична замена за вашиот скршени еден со оваа Ѕвезда knob.Завртка тип на дизајн за лесно се инсталира и со површина убаво се заврши за удобен зафат.Широко се користи за Струг машина, механичка опрема, инструменти и апарати, прехранбената и фармацевтската индустрија опрема.

Карактеристики на понудата

Слични понуди