.

.

2022 Месечна Планер, 2022 Неделни и Месечни Излет Година Планер од Јан 2022-Декември 2022 А5 5.8 x 8.5 Hardcover Кожа Покрие Академски Излет 12 Месец

2022 Месечна Планер, 2022 Неделни и Месечни Излет Година Планер од Јан 2022-Декември 2022 А5 5.8 x 8.5 Hardcover Кожа Покрие Академски

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

【2022 Ден Излет】:декември 2022 стилски ден излет со 12 месеци на месечни и неделни страници за лесно година планирање(2022.01.01-2022.12.30), големината на овој излет е : 5.8" x 8.5" кој е удобен за носење и употреба. 【Месечен Индекс】:Лесно да ги дознаете вашите белешки, Излет карактеристики целосна месечен приказ на страниците за секој месец.Одделни страници со целосна неделен приказ за подетални планирање. 【Календар Излет】:Вклучува погодно список на празници, референца календари, контакти страници и дополнителни забелешки страници за да се приспособат на вашиот распоред треба и да бидете организирани. 【Премиум Дебела Хартија】:100 GSM згусне киселина-слободен хартија, нема мастило низ за фонтана пенкала пишување, држи планови уредни и читливи.Може да се Користат за дневниот ред, благодарност весник, календар, класа и распоред за состанок состаноци, цел и планирање, личен организатор. 【100% Наплата Гаранција】:Ако имате било какви прашања, или не успее да ги исполни вашите очекувања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да ги реши вашите проблеми.Хартија тежина : 100 gsm.Хартија тип : киселина-слободниот труд.Книгата тежина : 540 грама.Книгата големина : 21.5 cm*14.5 cm*3cm.Страници : 160sheets/320pages.Карактеристики на оваа книга : Страна индекс, киселина-слободен хартија, дебела хартија 100g, месечен план + дневен план.Користете детален распоред за да го организирате вашиот живот до најмалите детали и секогаш да остане еден чекор понапред.Пополнете го вашиот месечен календар со сите ангажмани што сакате да се потсетиме и да го поставите копче месечни цели.

Карактеристики на понудата

Слични понуди