.

.

Грузиски Knob Сала Плакар и ја Заклучите во Античкиот Месинг

Грузиски Knob Сала Плакар и ја Заклучите во Античкиот Месинг

DEN 455.28

Количина на стоки
Достапно

Загарантирана да ги собере на постоечки стандардни пред-drilled врати.Секогаш отклучен за олеснување на влез во плакарот или ходникот врати.Работи со десната и левата замав врати.Авто-усогласување на завртка дупки направи инсталацијата лесно и без мака.Цел живот заврши и механички гаранција (Масло-Протри Бронза ослободени од заврши гаранција).Опис на производот На Schlage грузиски Knob Сала Плакар и ја Заклучите во Античкиот Месинг е совршен за употреба на врата каде што заклучување не е потребен.Скромен грузиски knob карактеристики симетрични детали во текот, и изгледа особено топло и ги поканува кога завиткани во нашата класичен Антички Месинг заврши.Плус, тоа е се дизајнирани и тестирани со сила и издржливост во умот.Од Производителот, Кога ќе инсталирате Schlage копчиња, ќе го заштити вашиот дом и семејство како и вашиот мир на умот.Нашите копчиња никогаш нема да се оцрни, бојата или ги кородираат и секогаш ќе настапат на вашите очекувања.Нашиот широк спектар на стилови и бои може да се направи вашата одлука е тешко.Исто како и нашите копчиња.

Карактеристики на понудата

Слични понуди