.

.

Jetamie Мини Десктоп Ѓубре Може да Ѓубре Отпад Бин Кошница Dustbin Сад Дома Автомобил Случај за Кујна Канцеларија Бања

Jetamie Мини Десктоп Ѓубре Може да Ѓубре Отпад Бин Кошница Dustbin Сад Дома Автомобил Случај за Кујна Канцеларија Бања

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Може да се користи како корпата за ѓубре, ashtray, купот на носителот, ќе може да собере пари, записи и други остатоци,високо квалитетни пластични покриваат телото, светли бои ,безбедна и чиста.Направени од премиум материјалот, анти-влијание и трајни производи за долготрајна употреба,едноставни и убави, економски и практични.Објектот димензии : Секој бин одделно мерки 10.2x16.8x13cm/4.02x6.61x5.12".Секоја употреба на или место, како на пример, автомобил, дом, јавниот простор.Се користи за : Овој минијатурен корпата за ѓубре, може да се користи во опсег од Десктоп материјали организатор, Училишни материјали првенство, Пенкало sorter, на Децата е омилена играчка,.Спецификации : Боја : Зелена/ Блу/ Pink Material : PPSize : 10.2x16.8x13cm/4.02x6.61x5.12"Количина : 1 Pc Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39inch2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : (Без мало пакет)1 Pc x Десктоп Ѓубре Може.

Карактеристики на понудата

Слични понуди