.

.

Cubcoats Деца Трансформирање 2 во 1 Pullover Sweatshirt со Аспиратор и Кабриолет Мека Карактер Plushie

Cubcoats Деца Трансформирање 2 во 1 Pullover Sweatshirt со Аспиратор и Кабриолет Мека Карактер Plushie

DEN 838.80

Количина на стоки
Достапно

85% Памук, 15% Полиестер.Дизајниран во сад.Машина За Миење.CUBCOATS ДИЗАЈН Вонредни внатре и надвор.Cubcoats се магични 2 во 1 cuddly полнети животни кои се конвертира во удобен дуксери.Дизајниран за да ги инспирира вашата малку еден, и да го направат вашиот живот полесно!Од Cubcoat оригинални ликови на франшиза омилени, има нов најдобар пријател за секого.СУПЕР ВИСОК КВАЛИТЕТ бидете мирни и се умилкувам на телото на.Тоа му треба одговорен однос извори, направени со премија, не алергиски материјали.Секој Cubcoat е целосно наредени за максимална удобност.Ние сме размислувале за секој детал со симпатична животно ушите на хауба, Cubcoats се гарантира забава и безбеден за вашите малку еден!.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ ЗА Авантура одобрени Cubcoats лесно се преку во машина за перење и се безбедни во фен.Нашите памук мешавина ткаенина е тестиран да трае повеќе од 1000+ мие.Нашите Cubcoats се изградени да трае!.РОДИТЕЛ ОДОБРЕНИ призната победник на Националниот Родителството Производ Награда, можете да им верувате Cubcoats да се испорача само со највисок квалитет мама & татко одобрени производи.СОВРШЕН ПОДАРОК совршен подарок за возраст од 2 до 10 години!Ќе љубов гледаат реакциите на мали еден во вашиот живот кога ќе се открие што нивниот нов најдобар пријател може да се направи!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди