.

.

Вежба Малку Сет, Титаниум Заврши и Високо-Брзински Челик Build– Директно месо тело Пресврт Битови за Моќ Вежба - 15 Парче Комплет со Чување од страна на Stalwart

Вежба Малку Сет, Титаниум Заврши и Високо-Брзински Челик Build– Директно месо тело Пресврт Битови за Моќ Вежба - 15 Парче Комплет

DEN 506.40

Количина на стоки
Достапно

ДОМА ИЛИ ВО движење - Овие моќни компоненти се одлични за справување со мали или големи работи дома и на работа.Удобен случај е исто така корисна организатор за да се задржи бити, пристојни и достапни со лизгачки заклучување за безбедна затворање за транспорт или складирање.ИЗДРЖЛИВИ ВЕЖБА БИТОВИ - Овие вежба битови нудат извонредна функционалност во проекти за двете не-го-yourselfers и професионалци.Пресврт дизајн нуди експерт за дупчење во челик и железо метали, дрво, пластика, итн.со прецизност и точност.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ - Овие делови се направени од ХСС 4241 високо-брзински челик за подолг живот и квалитет, издржливост за дури и најтешките моќ вежба проекти.Злато заврши е непогрешлив знак на врвот одделение титаниум нитрат битови.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - Случај Димензии : 7" x 3.75" x 1.5".Случај боја : Црвена и Црна.Битови се вклучени : 3 секоја од 1/16" и 5/64", 2 секој од 3/32", 1 секоја од 7/64", 1/8", 9/64", 5/32" 11/64", 3/16", 1/4".Подобрена изградба на оваа вежба малку сет со случајот, 15 парче од Stalwart нуди непобедлива издржливост и исплатлива инвестиција за вашиот DIY проекти.Покрај тоа, корисна и здрав за носење е вклучена, одржување на мрежа на организиран и што го прави лесно да се добие работа и дома и on-the-go.Овие права месо тело вежба битови функција супериорен Титаниум премачкување со хсс 4341 челична конструкција за исклучителни перформанси, во вредност од handymen и професионалци слично.Важно : избегнувајте купување на фалсификувани производи и Трансакции со неовластено продавачи.Се погледне за нашето лого на пакувањето за секој еден од нашите производи.Stalwart посветени на обезбедување на купувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на сите наши производи, кои ние се обезбеди со примена на ригорозна контрола на квалитетот на процесот.Stalwart е регистрирана трговска марка заштитена од U. S. Знак закон и ќе биде енергично ја бранеше.

Карактеристики на понудата

Слични понуди