.

.

Електрични Хлапак за Жените Безболно Електрични Жилет за Нозете, Лицето Бикини Линија Преносни Влажни/Сува Тример USB Полнење,Розово злато

Електрични Хлапак за Жените Безболно Електрични Жилет за Нозете, Лицето Бикини Линија Преносни Влажни/Сува Тример USB Полнење,Розово

DEN 1107.12

Количина на стоки
Достапно

WET & DRY ЕЛЕКТРИЧНИ ХЛАПАК ЗА ЖЕНИТЕ - Жените електрични жилет дека е безбедно да се користи сува или во туш.Нежно ги отстранува несаканите влакна без кои ви даваат nicks, посекотини, или иритација.Нашите електрични хлапак е кожата-friendly!.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ 2-ВО-1 ЕЛЕКТРИЧНИ ХЛАПАК - Користете го за да облик на веѓите, мазна бикини линии, трим вашиот underarm коса.Тоа дури и може да се користи на вашето лице, како и.Нашата мулти-функционална електрична хлапак карактеристики нерѓосувачки челични ножеви кои ги отстраните сите ваши несаканите влакна без никаков напор.Вклучува монтажни главата со долго четка за лесно чистење.СОВРШЕН ЕЛЕКТРИЧНИ ЖИЛЕТ ЗА ЖЕНСКА БИКИНИ - хипоалерген нерѓосувачки челични ножеви идеален за израмнување бикини линии.Нашите жените електрични жилет ви овозможува да се избричат коса без болка и да се постигне затвори и безбедно бричење, дури и во вашиот повеќето приватни области.БРЗО ПОЛНЕЊЕ USB ПОЛНЕЊЕ ЕЛЕКТРИЧНИ RAZOR - Преносни и брзо полнење со вградена Литиум-Јонска Батерија.Само 2 часа,' вреди да се наплаќа време ќе им овозможи на 50 минути на употреба, што го прави погоден за патување.Можете да ја поврзете со вашиот КОМПЈУТЕР, моќ банка, или ѕидни држачи, што го прави ова електрична хлапак совршен за патување хлапак.Компактен и Лесно да се Носат : Без простор е потребен, вие само треба да се стави на жилет во вашата чанта или џеб и да ги користите во секое време.Идеален за мајки, сопруги, ќерки, девојки и пријатели, секојдневно коса removers или жилети во движење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди