.

.

Goton Bling Екран Заштитник Случај за Apple Види Серија 7 41mm, Жените Полн Сјај Заштитна Јасно Тешко PC Покритие Компатибилен со iWatch Серија 7 41 mm Додатоци, Јасно+Црна

Goton Bling Екран Заштитник Случај за Apple Види Серија 7 41mm, Жените Полн Сјај Заштитна Јасно Тешко PC Покритие Компатибилен со

DEN 1706.40

Количина на стоки
Достапно

【Симпатична Bling Заштитни Случај】 Оваа bling Apple Види серија 7 случај е направен од премиум PC материјал, bling rhinestones се инкрустирани на штрек маска, направете ја вашата види изгледа повеќе различни, ќе ви даде добиете многу комплименти.Модерен & трајни, совршен за работа и dressy прилики. 【Full Screen Protector】 Оваа apple види случај опфаќа види лицето и edge, заштита на вашата i Watch екран од гребење, испукана и испакнатините.Случајот со стакло HD екран заштитник, висока чувствителност на допир до 99%, обезбедува подобро користење на искуство. 【ЉУБЕЗНО СОВЕТИ】 : Влага може да се под екранот заштитник се навлажни со безгрижно или потење, по тренингот,па ве молиме да се исуши на влага помеѓу види случај и екранот за да избегнете влијаат на нормална употреба на гледате екранот. 【Компатибилност】 сјајот на apple види случај дизајниран за Apple Види Серија 7 41mm (НЕ ВКЛУЧУВААТ види & бенд).Ве молиме проверете назад на вашиот види, и бидете сигурни дека ќе цел точната големина. 【Prefect Одговара】 Со прецизна cutouts, лесен пристап до сите копчиња.Не падне кога работат надвор или двор работа.Совршено одговараат за спортски и било какви активности на отворено. 2 пакет за да се задоволат секојдневните потреби.Едноставен за инсталација и отстранување.Наплаќаат директно, не треба да ги тргнеме на watch бенд и случај. 【Она Што Ќе Добиете?】 2 x на apple види екран заштитник случај.Ако имате било каков проблем или не се задоволни со стоката во рок од 6 месеци, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди