.

.

Gabriella е Подароци чешки Викторија Стил Декоративни Парфем/Масло/светиот Шише за Вода на Носителот (Јасно Шише со црвени Кристали)

Gabriella е Подароци чешки Викторија Стил Декоративни Парфем/Масло/светиот Шише за Вода на Носителот (Јасно Шише со црвени Кристали)

DEN 2049.60

Количина на стоки
Достапно

Викторија Стил Шише Парфем.Рачно изработени во чешка Република.Украсен со кристали.Големина - 2 3/4"(H) x 1.5" (W).Подарок заградени со налепница, велејќи : "рачно изработени во чешка Република".Парфем Шише е историска реплика на традиционалните стариот модел направен пред векови.Одлично за декорација на вашата бања и продавница вашиот омилен парфем или масло.Шишето е раката на устата разнесени во металик габи, жици се рачно изработени и лемење, камења, исто така, внимателно рака поставени во жици.Металните делови се направени од pewter, тогаш galvanically злато или сребро тон позлатен.Конечната финиш е патина, која додава ефект на "стариот" изглед.

Карактеристики на понудата

Слични понуди