.

.

NA Коњи Кабина на Стража со Прилагодливи Ремени и Здрав Пролет Куките, со цел да се Задржи Коњи Безбедно и Удобно, 27x19 (Виолетова)

NA Коњи Кабина на Стража со Прилагодливи Ремени и Здрав Пролет Куките, со цел да се Задржи Коњи Безбедно и Удобно, 27x19 (Виолетова)

DEN 863.76

Количина на стоки
Достапно

БЕЗБЕДНОСТ и УДОБНО : Нашиот штанд чувари се со цел да се задржи вашиот коњ сигурно во нивниот штанд,и му дава на вашиот коњи соодветен пристап до свеж воздух.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА & ADJUST : Доаѓа со силна прилагодливи ремени и здрав пролет куки за прикачување на повеќето кабина paints или други отвори.Оваа прилагодливи кабина guard е вклопат за повеќето вратата рамки.ИЗДРЖЛИВИ ТКАЕНИНИ : Направен од силна 1680 D полиестер дека е супер издржлив, waterpoof,и се граничи на сите 4 страни со најлон webbing за долга употреба во кабина.ГОЛЕМИНА На : кабина guard е направен од дарежлива 27" инчи долго и 19" инчи широка двојно-layer ткаенина.Со прилагодливи на рака, кои се вклопуваат отвори од 33"до 59" широк.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ & се ГРИЖИ : Ние ги испита сите степени на издржливост и копија ова тестирање, со обезбедување на квалитет.Лесно се одржува, Машина перат на 30°.Ви благодариме за изборот на нашите производи, професионална компанија на коњ материјали поврзани додатоци, е посветен да понуди премиум квалитет на производи на клиентите.Материјал : 1680 D полиестер Должина : 27 IN Ширина : 19 IN Прилагодливи рака опсег : Одговара отвори од 33"до 59" широк.

Карактеристики на понудата

Слични понуди