.

.

Уникатен Садови, 10 x 10, Сина

Уникатен Садови, 10 x 10, Сина

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Пакет од 24 Сина Safari 1-от Роденден на Пијалаци Салфетки. 1-ви Роденден Салфетки мерка 10" x 10" кога ширевте и 5" x 5" инчи укината.Слатка зоолошка градина на животните дизајн гласи : "Среќен 1".Идеален за доделување мезе и пијалок на момчиња првиот роденден на партијата, додека одржување на spills и мензи на минимум.Во соработка со појавување на Сина Safari 1-ви Роденден прибор за на маса и партијата обезбедува од Уникатен.Се создаде возбудлив џунглата тема на мало момче е роденден со овие Сини Safari Прв Роденден Пијалаци Салфетки.Кој happy-go-lucky safari животни на една симпатична сина и бела позадина која гласи : "Среќен 1," овие мезе салфети се симпатична парче на садови за на момчето прв роденден.Користењето на овие Сино Safari Првиот Роденден на Хартиени Салфетки за да им служи на гостите освежувачки пијалоци или да се избрише до spills од rambunctious партија животни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди