.

.

Палатата Учење 4 Пакет - Гира Вежбање + Barbell Вежбање + Тежина Вежбање + Суспензија - Сет од 4 Тренингот на топ Листите (18 x 24, ЛАМИНАТ)

Палатата Учење 4 Пакет - Гира Вежбање + Barbell Вежбање + Тежина Вежбање + Суспензија - Сет од 4 Тренингот на топ Листите (18 x 24,

DEN 839.28

Количина на стоки
Достапно

Сет од 4 Постери Направени во САД.Постери се 18" x 24" во големина.Висок-квалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополнителна издржливост.Солза Отпорни.Палатата Учење 4 Пакет - Гира Вежбање + Barbell Вежбање + Тежина Вежбање + Суспензија - Сет од 4 Тренингот на топ Листите (18" x 24", ЛАМИНАТ).

Карактеристики на понудата

Слични понуди