.

.

Gabriella е Подароци чешки Викторија Стил Декоративни Парфем/Масло/светиот Шише за Вода на Носителот (црвено)

Gabriella е Подароци чешки Викторија Стил Декоративни Парфем/Масло/светиот Шише за Вода на Носителот (црвено)

DEN 638.40

Количина на стоки
Достапно

Парфем шише.Портокалова боја на стакло/златни тонови на боја.Украсени со црвени камења.Подарок заградени.Направен во чешка Република. - Викторија Стил Парфем Шише Големина - 2 1/4"(H) x 1.5" (W) -Има 7 ml течност - Портокалова боја на стакло/златни тонови на боја - Украсени со црвени камења Направени во чешка Република.

Карактеристики на понудата

Слични понуди