.

.

SwaddleDesigns Бебе Burpies, Сет од 2 Памук Burp Облека, Фунта Jax и Ѕвезди

SwaddleDesigns Бебе Burpies, Сет од 2 Памук Burp Облека, Фунта Jax и Ѕвезди

DEN 389.76

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Сет од 2 машина перат burp облека со абсорбента центар панел.Секој burp подлога мерки 14 x 18 инчи (36 х 46 см) кога ширевте.Мулти-цел : на рамо, етапни подлога, менување на маса, и многу повеќе!.Пелена торба од суштинско значење.Координатите со голем број на нашиот квалитет бебе essentials.Burps, dribbles, бебе плукаат-up.Живот со нов пакет на радоста може да биде нејасна.Swaddle Designs 100% Памук Бебе Burpies се стилски, функционални и декоративни решение за да им помогне на мајки и татковци се чува чист кога исхраната на своето бебе.Сет од две, двете великодушно големина на 14 x 18 инчи (36 х 46 см) и да дојде со абсорбента центар панел.Нашите стилски burp облека, исто така може да се користи како круг подлога, менување на подлога, маска, или перница.Координатите со голем број на нашиот квалитет бебе essentials.Машина за миење нежни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди