.

.

Plumb Pak PP20949 Ѕид Цевка, 1-1/2 во, Пластика, Бела

Plumb Pak PP20949 Ѕид Цевка, 1-1/2 во, Пластика, Бела

DEN 260.64

Количина на стоки
Достапно

Мерки 1-1/2-инчен од 7.5-Инчен.Пластична конструкција.Бела завршница.Изграден за да трае.Лесен-за-следење на инструкциите.Plumb Pak ѕид цевка 1 1/2-Инчен ѕид наведнуваат има пластична конструкција со бела завршница.Мерки 1 1/2-Инчен од 7.5-Инчен.Plumb Pak од Keeney нуди широк избор на пластична цевка производи за да ги исполни било водовод проект треба.Изградена на Полипропилен, ПВЦ или ABS, Plumb Pak е пластична цевка линија е наменета за долготрајна издржливост.Различни големини, стилови и бои се на располагање, вклучувајќи бела, црна и специјалност завршува; полиран хром, брусен никел, и масло протри бронза за изложен undersink инсталации.

Карактеристики на понудата

Слични понуди