.

.

Деца Бебе Девојки Денот На Вљубените Тимови Љубов Срцето Печати Кошула Pullover Врвот Разгореа Панталони Есен Пролет Облека Сет

Деца Бебе Девојки Денот На Вљубените Тимови Љубов Срцето Печати Кошула Pullover Врвот Разгореа Панталони Есен Пролет Облека Сет

DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Направен од висок квалитет на памук мешавина,без било штета на вашиот бебешка кожа,супер кожата-пријателски,мека,пријатно чувство.Тема : малото девојче срцето печати долг ракав маица, блуза врвот,еластична црвено бел дното панталони со симпатична bowknot headband, деца бебе девојка 12 18 24 Месец од денот на вљубените облека срцето врвот и панталони 2 3 4 5 Т детска денот на вљубените облека,вашето бебе ќе изгледаат многу привлечни и симпатична.Прилики : Совршен за денот на вљубените,секојдневно носење,партија,cosplay, одмор,спиење,повик), birthday (роденден за подарок,земете фотографија,playwear,парк.Големина : Погоден за 12-18 Месеци/18-24 Месеци/2-3 T/3-4 T/4-5 Т ,ве молиме проверете ја големината на маса пред цел.Пакет се вклучени : 1 x љубов срцето врвот+1 x цврст разгореа панталони+1 x headband, совршен за st patricks/ден на вљубените ден/ ноќ на вештерките/божиќ/благодарноста/нова година подарок за вашето бебе.Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно им овозможи на 2-3% разлика според упатство за мерење. 2. Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.(1 инч=2.54 см) 3. Ве молиме имајте предвид дека една мала боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Ви благодариме.Ветувам : Доколку производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

Карактеристики на понудата

Слични понуди