.

.

Вода во Стомна на Пијалаци Фармацевт Со Тапа Големи Capacityre Frigerator Ладно Литургија Овошје Teapot Лимонада Кофа Чува Ладно,3L

Вода во Стомна на Пијалаци Фармацевт Со Тапа Големи Capacityre Frigerator Ладно Литургија Овошје Teapot Лимонада Кофа Чува Ладно,3L

DEN 384.00

Количина на стоки
Достапно

Високо-квалитетни Материјали : Оваа вода сад е безбедно и трајни, не предизвикуваат температурни разлики, и тоа е капка-отпорни и направени од која храна-одделение PP материјал.Spigot Дизајн : Оваа вода носителот кутија е дизајниран со spigot за да се обезбеди лесно вода-издавање.Круг гума spigot за блокирање и запечатување.Со високи Перформанси : Пијалаци фармацевт е отпорна на висока температура и ниска температура, како и неговата температура асортиман се движат од -20°C до 120°C. Тоа може да се користи за да се одржи варени вода без деформација.Голем Капацитет : Нашата вода контејнер може да се одржи на јачината на звукот на 3 L, кој е еквивалентен на висината на 10 шишиња(330m L секое шише) на пијалаци.Компактен и Лесен : Овој пијалок фармацевт е мал и лесен.Може да се стави во фрижидер директно да се спаси проблеми.На spigot има гумени прстен, нема потреба да се грижите за капе. 1. Вода диспензерот во фрижидер ви овозможува да уживате во вашите пијалоци во било кое време.2. Телото на вода садот е прилагоден за вашиот фрижидер.Компактен и долго тело ви овозможува да го стави во фрижидер лесно да се зачува простор.3. Голем капак, без ротација е потребно, лесно да се отвори.4. Притиснете го spigot за брзо ослободување.Спецификации : Име : Фрижидер Ладни пијалаци Container Material : храна-одделение PPSize : околу 21*14.5*12cm/8.27*5.71*4.72 inch Packing Листата : Фрижидер Ладни пијалаци Сад*1 Notes : 1.Поради светлосни ефекти и снимање агли, бојата на објектот и тоа што е прикажано на сликата може да имаат нијанса.2.Поради рачни мерења на локации, може да се толеранцијата на производ големина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди