.

.

FurryValley Faux Крзно Pompom 6pcs DIY Занаети Меки Топки за Шапка Чевли Марами со Snap Fastener Отстранлив Плетење Шапка Додатоци 4.3 Инчи (Шарени) (Colorful2)

FurryValley Faux Крзно Pompom 6pcs DIY Занаети Меки Топки за Шапка Чевли Марами со Snap Fastener Отстранлив Плетење Шапка Додатоци

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Секој меки топката мерки 4.3 инчен/11 см во дијаметар.Постои притиснете го копчето за топката, направи го тоа лесно да се прикачите на вашиот капа е топ.Можете лесно може да го промени бои според вашето расположение или да ги користат за замена на погрешни пом пом, diy вашиот плетење шапка, или други облека .(Ние ви даде појавување на копчиња).Пакет вклучуваат 6pcs : шарени (Без шапка).Пакетот доаѓа со целосно 6 парчиња избрани боја faux крзно pompom топки, одлична за diy вашиот плетење шапка.Овие пом пом топчиња се изработени од високо квалитетни имитира крзно, кои се исклучително меки и меки.Материјал : 90% Акрил, 10% Полиестер, животински пријателски материјал.Можете да се чувствуваат сигурни да се купи.На пом пом направени од имитира фокс крзно материјал, што го прави да изгледа како вистинска крзно, но тоа е дел од трошоците и животински пријателска.

Карактеристики на понудата

Слични понуди