.

.

Ројал Алберт Стариот Земја Рози Чашата и Чинијата, Претежно Бела боја со различно обоени Цветни Печатење

Ројал Алберт Стариот Земја Рози Чашата и Чинијата, Претежно Бела боја со различно обоени Цветни Печатење

DEN 1144.80

Количина на стоки
Достапно

Бестселерот dinnerware модел во светот.Украсени со Стари Земја Рози потпис мотив на бургундија, розови и жолти рози.Акцентирани со lustrous злато плоскости.Парична Казна Коска Кина.Teacup е 6.5 унци.

Карактеристики на понудата

Слични понуди