.

.

Voom Sonic Про 5 Полнење Електронски Четка за заби Со Меки Dupont Најлон Влакната Стоматолог Препорачува Напредни Орална Нега 2-Минутен Тајмер со Квадрант Шеташе & 5 Прилаго

Voom Sonic Про 5 Полнење Електронски Четка за заби Со Меки Dupont Најлон Влакната Стоматолог Препорачува Напредни Орална Нега 2-Минутен

DEN 977.04

Количина на стоки
Достапно

СТОМАТОЛОГ ПРЕПОРАЧУВА : Про 5 Серија Sonic Четка за заби е стоматолог препорачува батерија, преносни sonic четка за заби што infuses иновативна технологија со функционалност и патентиран дизајн.Оваа електронска четка за заби е еден од еден вид, како тоа карактеристики 40,000 удари во минута, 5 прилагодливи брзини и 2-минута вграден тајмер со квадрант шеташе.Оваа неверојатна целосно опремен sonic четка за заби доаѓа со дополнителна четка главата и вашата четка за заби треба да биде премногу!Про 5 Серија Sonic четка за заби има 5 прилагодливи брзини така можете да добиете персонал чисти дека вашата насмевка потреби.Дали сакате да ги избелуваат, длабоко чистење се чувствителни заби или треба посебно за џвакање, секоја брзина е создаден со вас во умот.ПОВЕЌЕ ОД 3 МЕСЕЦИ во ВРЕДНОСТ ОД животниот ВЕК на БАТЕРИЈАТА : Овој технолошки напредни Про 5 Серија четка за заби доаѓа со USB полнењето база дека приклучок директно во вашиот ѕид, ви дава 3 месеци во вредност од моќни животниот век на батеријата.Оваа full-size sonic четка за заби може удобно да бидат фрлени во вашиот куфер или се користат во удобноста на вашиот дом.Дури и отиде на патување.Вие не треба да го жртвува темелно чистење на забите со Про 5 Серија Sonic четка за заби.Се ЧУВСТВУВААТ VOOM : Тука во Voom Sonic ние се гордееме во нашите заби и да се разбереме дека нашите насмевки може да биде нашата најголема предност.Voom Sonic е создаден за оние кои се страстни за орална хигиена, колку што сме ние.Ние имаме соработка со најдобрите производители од целиот свет со единствена цел за создавање на иновативни, технолошки напредни, електронски четка за заби, која ќе ви даде чисти ви треба.Voom Sonic Про 5 Серија - Кој рече дека само може да се добие темелна и ефикасно чистење на забите во ординација?Про 5 Серија Sonic Четка за заби е стоматолог препорачува, батерија управувана, преносни sonic четка за заби што infuses иновативна технологија со функционалност и патентиран дизајн.Ќе сакате да купи оваа четка за заби порано.Про 5 Серија Sonic Четка за заби е еден од еден вид, како тоа карактеристики 40,000 вибрации во минута, 5 прилагодливи брзина, и вграден-во 2-минутен тајмер со квадрант шеташе.Оваа неверојатна, целосно опремен sonic четка за заби доаѓа со дополнителна четка главата, USB полнење база и кабел.Овде, во Voom Sonic ние се гордееме во нашите заби и да се разбереме дека нашите насмевки може да биде нашата најголема предност.Voom Sonic е создаден за оние кои се страстни за орална хигиена, колку што сме ние.Ние имаме соработка со најдобрите производители од целиот свет со единствена цел за создавање на иновативни, технолошки напредни, електронски четка за заби, која ќе ви даде чисти ви треба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди