.

.

Преносни GPS Следење Bluetooth 5.0, Анти-Изгубени Уред Алатка GPS Локатор, Клучни Пронаоѓач Smart Tracker Bluetooth Tracker за Миленичиња, Деца, Мачки, Багаж, Паричник, со Стан за Телефонот

Преносни GPS Следење Bluetooth 5.0, Анти-Изгубени Уред Алатка GPS Локатор, Клучни Пронаоѓач Smart Tracker Bluetooth Tracker за Миленичиња,

DEN 95.76

Количина на стоки
Достапно

-) Во врска со државата, кога локатор уред надминува поставите Bluetooth опсег, телефонот и локатор на уредот ќе алармира во исто време. -) Видете ја мапата позиција кога локатор уред е исклучен на вашиот мобилен телефон. -) Bluetooth 5.0 технологија, исклучително ниска потрошувачка на енергија, копчето батеријата CR2032 напојување, времето на мирување се очекува да биде повеќе од 6 месеци, лесно може да го замени.Поврзете Bluetooth функцијата на мобилен телефон, две-начин на функцијата за пребарување, може да поврзете повеќе локатор уреди во исто време. -) Локатор уред изглед исклучителна мода, боја може да бидат исти со едни со други, обезбедување на неограничен комбинација на имагинацијата во просторот. -) Тоа е лесен и компактен, лесно да ги собереш и напор.Тежината на производот е само 7g.Можете да добиете на тоа каде и да одите.Преносни GPS Следење Bluetooth 5.0 Мобилни Копче за Следење на Smart Anti-загуба Device Product Информации : Име на Производ : Преносни GPS Tracking Packing : Boxed Material : Пластични, Електронски Components Optional Бои : Бела, Розова, Црна, Сина, Orange Application : Поддршка за IOS систем и Android Battery : Копчето Батеријата CR2032 Notice : 1. Ве молиме да го прочитате на пакувањето и инструкции внимателно пред да се пријавите на опрема.2. Сите димензии се мери со рака, грешка е нормално.Сите слики ќе има некоја боја разлика под различни светлосни и екранот.Ве молам прости ми.Пакетот Вклучува : 1 × Преносни GPS Следење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди