.

.

Heybly Мачка Дрво Мачка Кула за Внатрешна Мачки Мулти-Ниво на Мачка Мебел Condo со Хранење Сад и Гребење Одбор

Heybly Мачка Дрво Мачка Кула за Внатрешна Мачки Мулти-Ниво на Мачка Мебел Condo со Хранење Сад и Гребење Одбор

DEN 1871.76

Количина на стоки
Достапно

Индивидуални мачка хранење сад : Мачиња се горди и чистота, индивидуално хранење сад поставување на високо место да се избегне кученце е наруши кога мачките се јаде.Тоа исто така може да го прави мачката се чувствуваат почитувани.Широк гребење одбор : Мачки љубов мелење своите канџи.На гребење одбор на мачка дрво додадете забава за нула и заштита на мебел страдаат од мачки' канџи.Стабилноста е примарен, за една мачка кула : Засилен мачка качување рамка база, сисал завиткани нула мислења и Анти-соборувањето уреди гарантира безбедноста на активни мачиња и мачки игра на активност центар.Идеален дизајн на структура : Структура на мачка дрво е дизајнирана според искачувањето навики на мачки.Отскочна е додај за да им помогне на било која возраст спектар на мачки, за да се искачи нагоре и надолу.Мрзливи мачки омилен кошница : Мачки природно се допаѓа чувството на се завиткани , што ги прави да се чувствуваат безбедно, затоа виси кошница се секогаш неопходно.Рамка Структура : Произведен P2 Честички Одбор.Надворешноста На Корица : Faux Крзно Ткаенина; Природни Сисал Јаже.Heybly е бренд се одржи од фабриката претпријатието.Постојат професионални работници и млади домашни миленици дизајнери одговорен за производство и дизајн на домашно милениче резерви.Се користат квалитетни материјали, добра изработка, структурните дизајн погоден за мачки да направи мачка дрво за жива, прекрасна и мрзливи мачки.Heybly Мачка Дрво Спецификации : .

Карактеристики на понудата

Слични понуди