.

.

Акрилик Кармин Кула, Ротирачки Козметички Организатор со 64 Слотови (4.5 x 9.5 Во)

Акрилик Кармин Кула, Ротирачки Козметички Организатор со 64 Слотови (4.5 x 9.5 Во)

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

Ротирачки Кармин Стојат : Никогаш не го изгуби омилени кармини повторно благодарение на оваа јасни високи кармин кула.Козметички Организатор : Користете кармин застане за да се сортира и организира вашите омилени кармини, усна glosses, и chapsticks на вашиот суета и бања контра.Висок Квалитет : јасно шминка организатор е направен на квалитетот јасно акрилик пластични дека е здрав и карактеристики ротирачки застане за лесно да го пристапите на вашата шминка.Димензии : Овој кармин кула мерки околу 4.5 х 4.5 x 9.5 инчи висок.Овој висок ротирачки кармин носителот карактеристики 64 неговото место да ги собере сите ваши кармини, chapstick, и lipgloss.Совршен за организирање на различни шминка додатоци во вашиот дом или за прикажување во вашата продавница, маркет, или киоск.Со својот елегантен и издржлив дизајн, ова јасно, стилски застане е совршен прилог на секоја суета или бања контра.Можете исто така да подарок на кармин застане за да пријателите, семејството и шминка fanatics за време на родендени, празници, и специјални прилики.

Карактеристики на понудата

Слични понуди