.

.

Свети Патрик Ден Хартија Плочи на Салфетки | Рефус Dinnerware | за Еднократна употреба Десерт Плочи | Печати садови | Печати салфетки | Партија резерви | Детелина пијалаци

Свети Патрик Ден Хартија Плочи на Салфетки | Рефус Dinnerware | за Еднократна употреба Десерт Плочи | Печати садови | Печати салфетки

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Свети Патрик Ден тематските хартија плоча и салфетка поставите Служи 16 со дополнителен сет на салфетки. (16) Среќен Свети Патрик Ден Детелина Пијалаци Салфетки, и (16) Ирски Shamrock Ленти Пијалаци Салфетки, (16) Ирски за еден Ден Салфетки мерка за 5 инчи на плоштадот укината. (8) 7 инчен Мезе / Десерт Плочи со Blarney Shamrocks. (8) 9 инчен Ручек или Вечера плочи Среќен Свети Патрик Ден.Свети Патрик Ден десерт партија производи кој еден Ирски Shamrock тема.За еднократна употреба за лесно да се исчисти.Тие велат дека секој е Ирски на Свети Патрик Ден.Ајде да го слават Свети Патрик е Ден и оваа година со овој Зелен Shamrock тематските сет на хартија partyware.Ние ви даде доволно за да им служи на 16 луѓе со дополнителен пакет на салфетки за мезе, десерти и пијалоци.Ова е токму она што ќе добиете со нашите пакет. 1 пакет на (16) Среќен Свети Патрик Ден Детелина Пијалаци Салфетки, и 1 пакет на (16) Ирски Shamrock Ленти Пијалаци Салфетки,1 пакет на (16) Ирски за еден Ден Салфетки мерка за 5 инчи на плоштадот укината. 1 пакетот (8) 7 инчен Мезе / Десерт Плочи со Blarney Shamrocks. 1 пакетот (8) 9 инчен Ручек или Вечера плочи Среќен Свети Патрик Ден.Уживајте во вашето време со оваа расположливиот paperware сет кој се случува да се намали вашиот првично и исчисти време.Може да среќа на Ирски биде со сите нас и оваа година.Без разлика дали ќе одлучите да биде домаќин на една партија, обезбеди закуски за вашата училница, или да учествуваат во еден паб индексирање, ова е голем сите во еден сет за еднократна употреба на Свети Патрик Ден тематските производи од хартија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди