.

.

Ноќ На Вештерките Партија Материјали За Поставување Им Служи На 20 - Ноќта На Вештерките Украси За Возрасни И Деца, Да Вклучат Ноќта На Вештерките Чинии, Чаши Салфетк

Ноќ На Вештерките Партија Материјали За Поставување Им Служи На 20 - Ноќта На Вештерките Украси За Возрасни И Деца, Да Вклучат Ноќта

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ : Зошто да се трошат вашето драгоцено време и пари за шопинг низ различни ноќта на вештерките партија декорации и додатоци?На оваа ноќ на вештерките материјали за полнење е брз и лесен начин да се фрли прослава!Не само што тоа е една од најтешките партија плочи и салфети поставува ќе се најде, тоа е најмногу ЗАБАВА - а дете-friendly!.Ноќ на ВЕШТЕРКИТЕ ПАРТИЈА : ќе го добие сè што треба да ги красат вашата забава во едно време овде.Совршен елегантен дизајн да го прослават вашиот дете партија!Одлично за десерти, партија за храна и пијалоци.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Чинии, Чаши, Салфети, и Garlands се направени од храна одделение хартија.Плочата е направен од 300 грам хартија, така што тие се многу густа и нема да се свитка додека носење храна, тие може да се одржи до тежината на храната.Flatware поставен е 100% Храна Одделение и Издржливи, Без мирис.ПАРТИЈА ВО КУТИЈА : пакет вклучува 200 парчиња на партијата додатоци, им служи најмногу 20 гости.Вклучува Лилјак Банер, Пластична Маса Маска, 9" Вечера Плочи, 7" Десерт Плочи, 9 оз Чаши,Пластични Ножеви, Гранки, Лажици, Цевчиња, Салфети, торта toppers, пајажина виси swirls, Тикви балони.НАШАТА УСЛУГА : Ако имате било какви прашања, можете да ни e-mail, во секое време и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Она што Ќе Го Добиете Од syoneo ноќта на Вештерките Партија Материјали : ●1x Лилјак Банер ●2x Пластична Маса Покрие ●20x 9" Вечера Плочи ●20x 7" Десерт Плочи ●20x Чаши & 25x Цевчиња ●20x Пластични Ножеви & 20x Предници ●20x Лажици & 6x торта toppers ●6x пајажина виси swirls●20x Салфетки●20x Тикви балони.

Карактеристики на понудата

Слични понуди