.

.

7.4 V BDC70 BDC58 BDC46B BDC46A BDC-58 BLI-SRX1 BDC-70 Замена на Батеријата за Sokkia SRX Вкупно Станици SET530R3 SET530R SET230R SET230R3 SET30R SETX Вкупно Станици SRX3X Примачите GRX1-GPS Примачите

7.4 V BDC70 BDC58 BDC46B BDC46A BDC-58 BLI-SRX1 BDC-70 Замена на Батеријата за Sokkia SRX Вкупно Станици SET530R3 SET530R SET230R

DEN 760.56

Количина на стоки
Достапно

Целосно Компатибилен со SRX Вкупно Станици SET530 R3 SET530 R SET230 R SET230 R3 SET30 R SETX вкупно станици SRX3 X Примачите GRX1-GPS Примачите.Батеријата Спецификации : 4400m Ah, 7.4 V, 32.56 Пот.Li-ion Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : SRX Вкупно Станици SET530 R3 SET530 R SET230 R SET230 R3 SET30 R SETX вкупно станици SRX3 X Примачите GRX1-GPS Примачите - Компатибилен Батеријата Дел Број : BDC70 BDC58 BDC46 B BDC46 A BDC-58 BLI-SRX1 BDC-70 Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Карактеристики на понудата

Слични понуди