.

.

Туш Гел Шише Носителот Рек Заградата за Бања Ѕид самолепливи Монтирани,Прилагодливи Шампон Шише Рек Полица ,Рака Sanitizer Шише Рек Носителот-Pack 3

Туш Гел Шише Носителот Рек Заградата за Бања Ѕид самолепливи Монтирани,Прилагодливи Шампон Шише Рек Полица ,Рака Sanitizer Шише Рек

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

【Општа Намена Пумпа Шише Полици 】 : Прилагодлив дизајн го прават погоден за бесење на сите видови на пакувана производи, како што туш гел,телото се мијат ,шампон, рака sanitizer ,течен сапун ,дури и може да се користи за да виси четка,метла. 【Не-дупчење Лепило Ѕид Шише Заградата Дизајн 】 : Лесно и брзо да се монтира на ѕид инсталира без било какви вештини или алатки .Тоа е повеќе издржливи и посилна од вшмукување чаша. 【Силна Носивоста】 : 11 Килограми.Добро Складирање организатор шише стегач за кујна ,бања ,тоалет и перална. 【Транспарентен магија паста Моќен Лепило】 : не само што го ослободува до вас простор, но, исто така, направи вашиот дом изгледаат чисто , уредно ,мода и модерен.

Карактеристики на понудата

Слични понуди