.

.

Мобилен Телефон Покрие Случај Ретро Лудиот Коњ Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај за Галакси A10e, со Носителот & Картичка Слотови & Фото Рамка(Црна боја) (Боја : К?

Мобилен Телефон Покрие Случај Ретро Лудиот Коњ Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај за Галакси A10e, со Носителот & Картичка Слотови

DEN 232.08

Количина на стоки
Достапно

Сосема нов и висок квалитет.случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил.случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа.Бесплатно, без отстранување на случај.Ретро Лудиот Коњ Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај за Галакси A10e , со Носителот & Картичка Слотови & Фото Рамка(Црна боја).Добар Случај Cover1. Концизен : тоа е едноставно облик и се сврте да ја напушти чиста и удобно впечаток на сите. 2. Функционална : случајот може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, шок, се лизга и така натаму. 3. Удобен : сите копчиња и пристаништа се достапни. 4. Преносни : тоа е непотребно за да го симнат откако на вашиот телефон го става на тоа, бидејќи тоа е доста тенка и светлина. 5. Издржливи : со добри перформанси и висок квалитет на материјалот, може да се работи за долго време. 6. Ефективни : многу погодна цена се поставени за случајот.Тоа е прифатлива производ.

Карактеристики на понудата

Слични понуди