.

.

MDLUU Сет од 3 Стакло, пластични садови, Аптека Тегли со Херметички Капаци, Бања Суета Организаторите за Памук Топки, Qtip Памук Брисеви, Памук Топки, Flossers, Бања Сол

MDLUU Сет од 3 Стакло, пластични садови, Аптека Тегли со Херметички Капаци, Бања Суета Организаторите за Памук Топки, Qtip Памук

DEN 476.88

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ : пластични садови се изработени од не-токсични, здрав стакло.Едноставен и елегантен дизајн е погодна за внатрешни работи оркестарот.ГОЛЕМИНА : пакетот вклучува 3 различни големини на пластични садови.Мали канистер е 2.3"× 4.7"(D×H), капацитет : 5oz; Средни канистер е 3.1"×6.2" (D×H), капацитет : 12oz; Голем канистер е за 3,9"×7" (D×H), капацитет : 25oz.ХЕРМЕТИЧКИ КАПАЦИ ДИЗАЈН : стакло канистер доаѓа со херметички гума печат за да се задржи складирање објекти чисти и свежи, и со широк отвор за лесно пристапна и лесна за чистење.ВИДИ ПРЕКУ ДИЗАЈН : чисто стакло ви овозможува да видите што е внатре во канистер на прв поглед, без отстранување на неговата капак.МУЛТИ APPLIACATIONS : Совршен за организирање на памук топки, памук круга, бања соли П-Совети памук брисеви, се задржи вашата бања суета среди; поголем големина е погодна за кујна сува стока за складирање.Овие високо-квалитетни стакло, пластични садови е добар избор за вас, ако сте во потрага за нешто здрав и елегантен изглед за да ги организирате вашите бања суета.Тие се совршен за чување на памук топки, qtip памук брисеви, памук круга, flossers, бања сол и други лична нега.Херметички капак дизајн го прави сигурни дека да се задржи на предмети суви и чисти.Спецификации : Боја : Јасно Материјал : Стакло Големина : Мали канистер е 2.3 инчи во дијаметар, 4.7 инчи во висина; Среден канистер е 3.1 инчи во дијаметар, 6.2 инчи во висина; Голем канистер е за 3,9 инчи во дијаметар, 7 инчи во висина Пакетот Вклучува : 3×Стакло, пластични садови.

Карактеристики на понудата

Слични понуди