.

.

Mainstays 4 Парче Кујна Престилка Додаток Сет

Mainstays 4 Парче Кујна Престилка Додаток Сет

DEN 348.00

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Mainstays Престилка, Фурна Мит, Potholder, Кујна Крпа Сет од 4, Теал.На 4-парче сет вклучува 1 престилка мерење на 27"W x 32"Л, 1 рерна мит мерење 7"W x 13"Л, 1 плоштадот potholder мерење 8"W x 8"L, и 1 кујнската крпа на 15"x26". 100% Памук Измислица.Топлина Издржливи.Стилски Француски Шари.Машина Перат за Лесно се грижи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Mainstays кујна текстил ќе биде добредојдена прилог на вашиот такт кујната дизајн со бои и отпечатоци, кои се сигурни да се подобри вашата кујна décor и да бидат корисни во секојдневниот задачи.Нашите престилки се дизајнирани за да се заштити вашата крпа од splatters и дамки, додека нашата фурна mitts и potholders заштитат рацете од топлина и изгореници.Францускиот шари, памук престилка има две предни џебови совршен за чување на термометар, пенкало, и рецепти во близина.На прилагодливи вратот рака и пораби во половината врски обезбеди удобно се вклопуваат.Координативното рерна мит и potholder вклучуваат виси кука за лесно складирање или да се прикаже како дел од вашата кујна украси.На Mainstays Престилка, Фурна Мит, Potholder и Кујнската Крпа Поставите обезбедува заштита при готвење и печење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди