.

.

MamyPoko Панталони Екстра Апсорбира Пелени Месечен Пакет, Големи (Пакување од 96)

MamyPoko Панталони Екстра Апсорбира Пелени Месечен Пакет, Големи (Пакување од 96)

DEN 3402.48

Количина на стоки
Достапно

Тоа е crisscross абсорбента состојба која апсорбира 7 очила на урина и тоа се шири рамномерно ; Еластична Корселе.Пелена не се тешки бидејќи урината не се собрани на едно место, бидејќи на своите crisscross абсорбента лист.Тоа е растеглив бедрото поддршка која го спречува бедрото празнини и затоа спречува истекување.Нејзините дише памук како капак спречува stuffiness дури и кога се користат за долги часови.Таа доаѓа во посебни мечо пух дизајн од куќата на Дизни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди