.

.

Мајка на Перл Азија Лак Жените Дрвени Накит Trinket Keepsake Богатство Подарок Девојки скапоцен камен Прстен Фиока Кутија Градите Случај Организаторот со Цвет и Кран Диза

Мајка на Перл Азија Лак Жените Дрвени Накит Trinket Keepsake Богатство Подарок Девојки скапоцен камен Прстен Фиока Кутија Градите

DEN 2158.80

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Убава дизајн и светкава бои на мајката на бисер.Поединечно со уникатни рачно изработени корејски традиционалните мајка на бисер пломба техника која траеше од 1.000 години.Големина : 4.7"W x 4.7"D x 5.1"H (12 x 12 x 13cm).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Оваа дрвени накит фиока кутија опишува една мирна слика на кранови delighting во идиличната момент меѓу цвеќиња под полна месечина.Тоа е сосема извонредна дека уметникот може да се отслика сцената во такви детали, без четка, ниту пенкало, но само со мајката на бисер на ленти.Хармонијата меѓу обоени корејски mulberry хартија и iridescence на мајката на бисер дизајн го прави незаборавни објект за било која наплата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди