.

.

Veredus Олимп Се Отвори Пред Скокање На Коњ Чизми

Veredus Олимп Се Отвори Пред Скокање На Коњ Чизми

DEN 482.64

Количина на стоки
Достапно

Полу Цврста-СТП - Anatomic двојна густина школка обезбедува највисок степен на заштита, истовремено овозможувајќи за слобода на движење и обезбедување максимална поддршка и врвна удобност.Брзо Ослободување Совет им овозможи на исклучително брзо се уште се обезбеди hooking и unhooking со една рака.Lycra Наредени Neoprene : Удобност соочи со шок апсорпција.EZCare - Лесно рака мие со ладна вода.Aqua Shell обезбедува водоотпорен заштита и ќе не апсорбира влага.ЕВА Пена - Strike Плоча поставата обезбедува шок заштита и тетива поддршка.Произведено во Италија.VEREDUS ОЛИМП се ОТВОРИ ПРЕД СКОКАЊЕ на КОЊ ЧИЗМИ Anatomic Крути-СТП двојна густина школка обезбедува високо ниво на заштита, истовремено овозможувајќи за слобода на обезбедување максимална удобност и поддршка.ЕВА Пена наредени штрајк плоча обезбеди шок заштита и тетива поддршка.Anatomic дизајн дава поголема слобода на движење на зглобовите при обезбедување максимална удобност и поддршка.VEREDUS БРЕНД Veredus е страсно посветени на целосно и иновативни линија на спортот коњ нога заштита и нега.Напредна технологија, што доведува-edge суровини, прецизност и внимание на деталите се елементи кои го прават Veredus уникатен.На Veredus Подигање Колекција гарантира дека вашиот коњ нозе се заштитени во најновата повеќето технички напредни anatomically дизајнирани ракавици достапни на пазарот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди