.

.

AKEPO 16W Оптички Влакна Светла Ѕвезда Таванот Светлина Комплет Музика+СТАН Контрола за Насловна & Автомобил, RGBW Звучен Сензор за Светло Извор 28key RF Музички Далечински ?

AKEPO 16W Оптички Влакна Светла Ѕвезда Таванот Светлина Комплет Музика+СТАН Контрола за Насловна & Автомобил, RGBW Звучен Сензор

DEN 2939.76

Количина на стоки
Достапно

КОНТРОЛА на ВЛАДАТА : Звук контрола, RF далечински управувач, СТАН Контрола. 1x упатство.Надгради СТАН Контрола Верзија!Поврзани преку Bluetooth, Тогаш Можете Да го Најдете во Вашиот СТАН : .75 мм(добредојдени да се прилагодите други големина на влакна кабел).Или ако не сакате да го инсталирате на таванот, можете да го инсталирате на дрвена табла, да се направи ѕвезденото небо позадина со динамички ефекти.Се прилагодува осветлувањето, режимот брзина на звукот и чувствителност.По завршување на инсталацијата, поврзете светлината на моторот и да се сврти на моќта за тестирање, а потоа намали на оптички влакна.Заработите Поени и да вежба дупки на објектот (автомобил покрив/дрвена табла/гипс таванот одбор и др. 1x 28key RF далечински управувач (Батерија, НЕ се вклучени).【ПОВЕЌЕ & СПЕЦИЈАЛНИ ОПЦИИ ЗА КОНТРОЛА на ПАТОТ, НАДГРАДЕНИ СТАН КОНТРОЛА】Може да се контролира со звук како што се музика да биде осветлена. Повеќе од 16 Милиони бои на статички бои, не само 17.Исто така, се контролира од страна на СТАН, на вашиот телефон е поддршка. 【БЕЗБЕДНО】Водоотпорен оптички влакна кабел направи тоа што има многу различни апликации и не постои ризик од електричен шок (Светлина мотори МОРА да се чуваат во сува површина).Вметнете ја влакна на објект што сакате да го инсталирате, а потоа се утврдат влакна со топла лепак или стакло лепак.Организира и пакет оптички влакна со зона. 20 динамички режими се достапни, не само 6 опции.1 ft/4m крајот сјај оптички влакна кабел пакет.) сакате да го инсталирате.Чекор 3 - Организира & Пакет. Мулти режими може да се controled по еден СТАН.Чекор 4 - Поврзете, Тест И Трим.

Карактеристики на понудата

Слични понуди