.

.

Oppo Рено 10x Зум Паричникот Случај, Abtory СТП Кожа 3D Втиснување [Folio Стил] Паричникот Случај со лична Карта Носителот Заштитна Мобилен Телефон Случај за Oppo Рено 10x Зум Вио

Oppo Рено 10x Зум Паричникот Случај, Abtory СТП Кожа 3D Втиснување [Folio Стил] Паричникот Случај со лична Карта Носителот Заштитна

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

[Компатибилен Модел] Специјално Дизајнирани Случај за Oppo Рено 10x Зум,не одговара за други Moible Телефон,ве Молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да направите нарачка. [Стилски Дизајн] Oppo Рено 10x Зум Случај со Држачот на Паричникот Случај СТП кожа направени за да ги зачувувате вашите лична карта или Кредитна Картичка и додека ви даваат заштитна модерен капак. [Целосна Заштита] Oppo Рено 10x Зум Случај Паричникот Флип Случај обезбедува целосна сите околу заштита за вашиот телефон, телефонот е Во добро обезбеден во затворите-фитинг школка за да се осигура дека тоа не падне во еден случај.Го спречува ризикот од фрактури во еден случај. [МУЛТИ ФУНКЦИЈА] Oppo Рено 10x Зум Случај прекривачот може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео се гледа, и пораки.Тоа е лесно да го инсталирате или отстраните,виткање линија на задниот дел од случај ти овозможува да конвертирате паричникот случај во потпирачот. [Лесен Пристап] Спречува гребнатини, прст печатење, нечистотија и секојдневно носат и солза од акумулира.Лесен дизајн со прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок без отстранување на случај.НЕМА ДА сакате да го ЗАШТИТИТЕ вашиот Oppo Рено 10x Зум телефон од Гребење, Прашина, и да Падне?Оваа кожа паричникот случај е совршен избор за вас.Oppo Рено 10x Зум Паричникот Случај Со држачот на Погодно стојат функција ви овозможува да гледате филм или да пребарувате на интернет, без да мора да го држите телефонот.Токму cutouts ви овозможи да се зголеми функционалноста на вашиот телефон.Карактеристики : 1. Картичка слотови за секојдневна употреба, чување на вашиот уред, картички и готовина во оваа трајни случај. 2. Стенд функција може да ви обезбедува со прилагодливи & удобно агли на гледање за да го прочитате вашиот e-книга или гледате видео записи. 3. Низок Профил, Дизајн, се разликуваат бои и модели за вас, можете да бидете на вашиот начин да се гледа добро и да се чувствува добро со сите ваши потреби во еден случај.Како да го инсталирате и да го симнат?Специјално, ние изберете TPU случај наместо пластични случај прилог на внатрешноста.TPU е хибриден материјал, многу густа и мазна гума.Само snap на тоа, размавта тоа се затвори, и да се подготвени да си одат!Кога ќе сакате да го исклучите, само да го направи тоа, не грижете се за тоа вашиот телефон ќе добие гребење или во случај ќе биде скршен.Картичка & Пари Слотови Дизајниран со повеќе картичка слотови и џеб за чување на пари, дополнителни транспарентен прозорец за да се задржи на фотографијата.Содржина : -1 x Abtory Случај.Ве молиме Имајте во предвид : Додатоци САМО, Телефонот не е вклучен.,за било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.

Карактеристики на понудата

Слични понуди