.

.

Retevis RT29 Ailunce HD1 двонасочна Радио Батеријата 3200mAh 7.4 V Оригинални Li-ion Батерија за Ailunce HD1 Дигитални Радио Retevis RT29 Воки Токи (1 Pack)

Retevis RT29 Ailunce HD1 двонасочна Радио Батеријата 3200mAh 7.4 V Оригинални Li-ion Батерија за Ailunce HD1 Дигитални Радио Retevis

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Воки токи оригинална батерија за Ailunce HD1 Retevis RT29 Радио. 7.4 V 3200m Ah висок капацитет за долго време се користи; голема направите резервни копии за вашите оригинални батеријата.Тежина на 140g за лесно се носат во текот на активности на отворено.Безбедно да се користи со muti заштита; Идеален за шунка радија фанови.Одлична за употреба во полицијата, војската; ноќни клубови; барови; макбаскет; безбедност; ресторани, хотели; нешто големо; складишта и на отворено.Ако сте фанатик на Аматерски Дигитални Радио или шунка радија, особено Ailunce HD1, оваа батерија треба да се смета, тоа ќе биде најдобриот избор за Ailunce HD1 Дигитални Радио.Спецификација : Напон : 7.4 V Батерија тип : Li-ion Батерија капацитет : 3200m Ah Боја : Црна Тежина : 140g Компатибилен Модел : Ailunce HD1 Retevis RT29 Воки Токи Пакетот вклучува : 1 x Ailunce HD1 3200m AH Li-ion Батерија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди