.

.

Пиво Неонски Знаци Неонски Светлина знак LED Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот Жолта Бело Пиво Неонски Знаци за Човекот Пештерата Спалната соба Бар, ноќен клуб, Продав

Пиво Неонски Знаци Неонски Светлина знак LED Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот Жолта Бело Пиво Неонски Знаци за Човекот Пештерата Спалната

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно

Чудна Пиво Неонски Знак Дизајн : Ajoyferris пиво неонски светла се нашата независна иновација на производот.Дизајнот е инспириран од луѓе е омилен пивски чаши.Пиво неонски светлина даде исклучи топла жолта и бела светлина,прекрасен пиво неонски светлина знак соба оркестарот за да го замените здодевни маса светилка и додадете боја на човекот, пештера(семејство бар).Вредни Пиво Неонски Пакет : Прво, ќе добие убав подарок кутија, како амбалажа.Отворете ја кутијата, ќе добиете кул hangable пиво неонски знаци за човекот пештерата со акрил backboard, 180 см (71-инчен) кабелот за напојување со 5 V ниско-напонски УБС интерфејс и 45см метални синџир.Удобен прекинувач за да ги задоволат вашите потреби.Одличен Божиќ, роденденот и празник подароци!.Premiun Пиво Неонски Знаци Материјали : Пиво led неонски светлина големина приближно 13"×11.2".Неонски знак за спалната соба е направен од еколошки транспарентен акрилик задниот панел и PVC црева материјали.Материјал на пиво неонски светлина знак е издржлив и силен.Без светилки,ниска потрошувачка на енергија,Долг животен век.Не постои ризик од кршење на стакло или истекување на опасни материјали.Пиво Неонски Led Знак Лесен За Користење : Неонски пиво знак напојува преку USB, само приклучете во ѕидот интерфејс или компјутер, USB порта за да се отвори, ако тоа е отворено, пиво знак поддржува конекцијата на мобилни моќ.Има две дупка зад пиво облик светилка, висат пиво неонски ѕид пријавете се на вашата спална соба ѕид оркестарот или место во игра област на вашата партија да го осветлите вашата прослава.Широка Примена : Пиво во Облик на led светло ѕид оркестарот често се користи во декорација на човекот, пештера,спални соби,дневни соби,ноќен клуб,барови,Продавници и хотели.Како и Денот на Вљубените, свадби, роденден партии, Божиќ,семејството партија и други прослави.Пиво неонски знаци за ѕид оркестарот се исто така одличен избор за давање на подарок!.Ова пиво неонски светлина носи силна привлечност за вашата забава!.Се создаде релаксираат и удобна атмосфера со пиво неонски светлина.Се користи како бар оркестарот, партија оркестарот, секојдневно дома декорација,игри соба,слика прозорецот или како фото/поставени реквизити.Соодветна големина и тежина, па можете да го користите сеништето светлосен знак во многу наврати.Шарени LED неонски светлина е овозможено од страна на безбедно USB, и таму е се префрлите на контрола на led светло.Поврзување на мобилни напојување или компјутер за да бидете неонски светла светне.Големина : 33 x 28.5 cm/13 x 11.2 во.USB : 5 V низок напон.Материјал : АКРИЛИК LED+СИЛИКОНСКИ ЛЕНТИ+ABS.Акрилик Backboard Неонски Светло за својата исклучителна и посебно изработка,сега се во се повеќе и повеќе прилика како единствен декоративни светилки.Дали LED знак е дома, во продавница, на хартии од вредност на компанијата, или на една партија, декорација е многу умен.

Карактеристики на понудата

Слични понуди